Pro agentury

Luxusní zážitek

Hledáte jedinečný zážitek v Praze pro vaše zahraniční klienty? Nabízíme vám naši netradiční lanýžovou tour během které můžete spolu s nejznámějšími českými hledači proniknout do tajů lovu lanýžů a ochutnat luxusní lanýžové menu.

Pro vaše klienty připravíme nezapomenutelné chvíle, které stráví s námi a naší čtyřnohou odbornicí na lov lanýžů Nelou. Během tour se dozví vše o tajném know-how lovců lanýžů, cvičení lanýžových psů a prasátek, prořezaných pneumatikách a zapálených autech, astronomických cenách na aukcích i lanýžové mafii …

Splníme každé přání

Jsme schopni pro vás a vaše klienty vytvořit nabídku na míru dle velikosti skupiny, typu lanýžového menu, večeře/oběda, a na základě toho upravovat i cenu.

Pracujeme jak s menšími skupinkami v počtu 10 osob, tak se skupinami s více než 60 hosty. Maximální kapacita pro jednu tour je 70 osob. Tour vedeme v angličtině nebo s tlumočníkem.

Můžeme se prezentovat výbornými recenzemi, které jsme obdrželi na populárních turistických platformách.

Průběh tour

Samotná tour má několik částí, během kterých vám povyprávíme o našich začátcích a o náročném tréninku našeho pejska. Poté si vyšlápneme na Petřín, kde proběhne demonstrace lovu lanýžů. Během cesty dojdeme až k nádherné vyhlídce, na té ukážeme našim hostům přední pražské památky a seznámíme je s historií města.

Zlatým hřebem celé tour je lanýžový oběd s poctivou porcí lanýžů, který je v blízké restauraci s nádherným výhledem. Každý host navíc obdrží dárek v podobě čerstvého lanýže.

Cesta:

  • Jde se do kopce, ale celá trasa vede po zpevněném chodníku. Cesta je sjízdná i na kolečkovém křesle.
  • Jedinou výjimku tvoří vyhlídka, která není vhodná pro vozíčkáře, jelikož je cestou několik schodů. Jsme však schopni trasu upravit tak, aby byla pohodlná pro všechny.

Oběd nebo večeře:

  • Můžeme vám nabídnout jednochodové nebo luxusní čtyřchodové degustační menu.
  • Jsme plně schopni přizpůsobit se časově vašim potřebám. Ať chcete pro vaše klienty oběd, večeři nebo jídlo kdykoliv během dne.
  • Jsme schopni nabídnout veganské, vegetariánské či bezlepkové jídlo a vyhovět i jiným dietologickým požadavkům.
  • Od listopadu do konce ledna vám můžeme nabídnout menu, jehož součástí je velmi drahý a ceněný bílý Piemontský král lanýžů Tuber Magnatum. Vaši zákazníci by tak měli úžasnou příležitost ochutnat tuto delikatesu v restauraci s úchvatným výhledem na krásy Prahy.

Lanýž jako dárek

Nabízíme také velké množství lanýžových produktů, které si mohou hosté po obědě u nás koupit a přivézt si je domů jako netradiční dárek. Máme jak čerstvé bílé a černé lanýže, tak produkty jako je lanýžový med, lanýžová sůl, lanýžová omáčka, lanýžový olej, mandolíny na lanýže a mnoho dalších.

Vyjma Austrálie, Nového Zélandu a některých zemí Asie si mohou turisté dovézt čerstvé lanýže domů.

Cenu vždy určujeme individuálně na základě vašich požadavků, kterým se snažíme vyjít maximálně vstříc. Můžete se nám ozvat přímo nebo prostřednictvím našeho formuláře. Obratem se vám ozveme.

Formulář:

Vaši Lovci lanýžů

Těšíme se na setkání!